Zapomeňte na světlo! Blackout závěsy pro dokonalé zatemnění místnosti


Většina lidí má ráda, když se do jejich domu dostává co nejvíce světla. Nicméně jsou situace, kdy je naopak lepší, když je místnost dokonale zatemněná. K tomu se nejlépe hodí blackout závěsy.

Blackout závěsy – co to vlastně jsou?

Blackout závěsy jsou speciálně navržené závěsy, které dokážou úplně zatemnit místnost. Jsou zhotoveny z materiálů, které jsou velmi husté a těžké, aby se do místnosti nedostávalo světlo ani teplo.

Jsou ideální pro ty, kdo pracují v nočních směnách a potřebují si v průběhu dne odpočinout.

Využití blackout závěsů

Blackout závěsy se hodí nejen do ložnic, ale také do dalších místností, jako jsou například obývací pokoje, kanceláře a další. Jsou velmi praktické pro ty, kdo chtějí mít v místnosti naprostý klid a soukromí.

Navíc dokážou účinně snižovat hladinu hluku v místnosti, což je další přidanou hodnotou.

Instalace blackout závěsů

Instalace blackout závěsů je velmi jednoduchá. Stačí je zavěsit na stávající držáky a připevnit ke stěně. Nicméně, pokud nejste zkušení v montáži závěsů, můžete si nechat pomoci odborníka.

Je však důležité si uvědomit, že blackout závěsy jsou těžší než běžné závěsy a vyžadují silnější držáky.

Kde koupit blackout závěsy

Blackout závěsy lze zakoupit ve specializovaných obchodech s dekoračními látkami, které mají širokou nabídku materiálů a designů. Nicméně, pokud preferujete nákup z pohodlí vašeho domova, můžete si je objednat online.

Na stránkách Maliboo.cz najdete širokou nabídku blackout závěsů v různých barvách a designech. Navštivte nás a vyberte si ten, který bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám.