Vysoce kvalitní matrace Proxy v rozměru 100×200 cm


Vysoce kvalitní matrace Proxy pro zlepšení kvality spánku

Spánek je velmi důležitou součástí našeho života. Kvalitní matrace může mít vliv na to, jak se cítíme během celého dne. Proto je důležité investovat do kvalitního matrace, který nám zaručí nejlepší spánek.

Vysoce kvalitní matrace Proxy v rozměru 100×200 centimetrů je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít zdravý a naplněný spánek. Matrace je vyrobena z vysoce kvalitní PUR pěny s novou technologií, která zajišťuje nejlepší komfort pro spánek.

Komfort bez ohledu na váhu a polohu

Matrace Proxy je ideální pro každého, bez ohledu na jeho váhu i polohu při spánku. Její jádro je vybaveno taštičkovou vložkou, skládající se z 262 pružin/m². Tato vložka je vysoce prodyšná a zaručuje optimální pružnost matrace.

Kokosová vložka v matraci zajišťuje antialergické a protiplísňové vlastnosti. Termoelastická podložka se přizpůsobí vašemu tělu a zaručuje vám ten nejvyšší komfort.

Snadné použití a údržba

Matrace Proxy je velmi jednoduchá na použití a údržbu. Je vybavena potahem s zipem ve tvaru „C“, který umožňuje jeho snadné odnímání a praní.

Ve fotogalerii na stránkách prodejce najdete bližší informace ke složení matrace. Matrace Proxy je ideální volbou pro ty, kteří chtějí mít zdravý a naplněný spánek.

spánek

Za svůj zdravý spánek si můžeme hluboce odpočinout a nabrat nové síly na další den.