Tempo Kondela Lavice HELNA: Kombinace smaragdové a zlatého chromu pro nadčasový styl

Designová lavice Helna se uplatní v každé místnosti, zda to bude vstupní hala, předsíň, obývací pokoj nebo ložnice, všude tam bude vypadat neskutečně elegantně a krásně. Kdo by nechtěl mít kousek nábytku, který mu rozzáří prostor s elegancí a vkusem?

Nádherná a moderní smaragdová barva

Lavice Helna se podle názvu designéra vyznačuje smaragdovou barvou materiálu čalounění. Tento odstín přírodního smaragdu nás okouzluje už po staletí a vypadá neskutečně působivě. Všechny zelené tóny mají klidný a harmonický vliv, a právě tohle je smaragdovou barvou garantováno.

Kombinace s pozlacenými nohami

Ke smaragdovému čalounění vytváří dokonalou kombinaci pozlacená noha z chromu. Kombinace těchto dvou materiálů dává tomuto kousku výjimečný vzhled harmonického skladu s důrazem na detail. Barva nohy se jmenuje „gold chrom-zlatá“ a vypadá opravdu krásně.

Rozměry a nosnost

Lavice má rozměry 127x60x59 cm, s výškou sedu 50 cm a hloubkou sedu 45 cm. Bedra mohou na této lavici odpočívat velké osoby, protože nosnost na osobu je až 90 kg.

Doporučení ohledně montáže

Lavice Helna bude doručena k zákazníkovi v demontovaném stavu, což znamená, že bude nutné ji samostatně sestavit. Pokud nejste zvyklí na sestavování nábytku, doporučujeme vyzvat odborníka.

Lavice Helna smaragdová zlatý chrom

Úchvatný doplněk

Tato lavice je dokonalým doplňkem pro ty, kteří milují design a chválí nadčasový vzhled. Díky své elegantnosti a jednoduchosti působí na pohled neskutečně šikovně a vkusně. Pokud by jste se rozhodli, že byste chtěli mít tuto lavici doma, můžete ji zakoupit na stránkách Crosta.cz, zde je odkaz https://www.crosta.cz/produkt/tempo-kondela-lavice-helna-smaragdova-zlaty-chrom.

Závěr

Lavice Helna je jedním z oblíbených kusů mezi designovými fandy a je to velmi oblíbený nábytek. Design této lavice ukazuje, že i malý detail dokáže z velké části ovlivnit celkový dojem. Pokud si tedy chcete pořídit něco, co bude působit nadčasově, moderně a elegantně, tato lavice je tou správnou volbou.