Televizní stolek s regálem TYRA: praktický a stylový kousek pro váš obývací pokoj (bílá/cordoba)


Televizní stolek s regálem TYRA: praktický a stylový kousek pro váš obývací pokoj

Televizní stolek s výklopnými dvířky a integrovaným regálem je jedním z nejpraktičtějších nábytků pro váš obývací pokoj. Jeho stylový design a kvalitní materiály jsou jen dvě z mnoha výhod, které tento kousek nabízí.

Barva: matná bílá/cordoba

Televizní stolek s regálem TYRA je k dispozici v krásné matné bílé/cordoba barvě, která perfektně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Jeho moderní provedení s elegantními detaily vytvoří v obývacím pokoji dokonalou atmosféru pohody a stylovosti.

Rozměry (šxvxh): 168,2 x 120 x 31,3 cm

Televizní stolek TYRA s regálem má rozměry 168,2 x 120 x 31,3 cm, což ho činí dostatečně prostorem pro vaše oblíbené televizní přístroje. Jeho výklopné dvířka nejenže chrání vaše zařízení před prachem a dalšími nečistotami, ale také skvěle slouží jako skladovací prostor pro další drobnosti, jako jsou například dálkové ovladače nebo herní konzole.

Materiál: LTD (lamino)

Televizní stolek TYRA s regálem je vyroben z kvalitního lamina o tl.18 mm hraněné PVC páskou, odolného proti poškrábání. Proto se nemusíte bát, že by váš nový nábytek rychle ztrácel svůj půvab či že by byl na něm snadno vidět vzniklé škrábance.

Vyberte si tento kvalitní nábytek hned teď a získejte to nejlepší pro svého obývacího pokoje!

Dodání v demontu.

Také můžete sledovat esrom.cz podrobný návod na sestavení, který vám pomůže sestavit televizní stolek s regálem TYRA správně a snadno.

Výhody televizního stolku TYRA s regálem:

  • Praktický a stylový nábytek
  • Výklopné dvířka na ochranu vašich zařízení
  • Integrovaný regál s dalším úložným prostorem
  • Kvalitní lamino s PVC páskou
  • Odolný proti poškrábání
  • Dostatečně velký pro vaše televizní přístroje

Vyberte si tento kvalitní nábytek hned teď a získejte to nejlepší pro svého obývacího pokoje! Navštivte stránky esrom.cz/produkt/televizni-stolek-tyra-s-regalem-bila-cordoba a objednejte si ho ještě dnes!