Stylová námořnicky modrá pohovka Miuform Lovely Annie s levým rohem


Ležérně minimalistický design

Pohovka Miuform Lovely Annie se hodí do interiérů v moderním i skandinávském stylu. Díky svému minimalistickému designu a nadčasovým tvarům se pohovka perfektně hodí do různých dekorací. Námořnicky modrá barva dodá interiéru jistou svěžest, a přitom pohovka působí zároveň elegantně a neutrálně.

Miuform Lovely Annie

Lehkost a vzdušnost

Podnož z borovicového dřeva dodává pohovce lehkost a vzdušnost. Díky této konstrukci pohovku snadno přemísťujete podle potřeby. To se vždy hodí, pokud potřebujete uklidit prostor, uvolnit více místa na pohyb.

Nadčasový design s jednoduchými tvary

Tkanina pohovky je příjemná na dotek a její neutrální barvy a jednoduché tvary vytvářejí nadčasový model sedací soupravy, který po jedné sezóně nevyjde z módy. I při častém používání pohovka zůstává po mnoho let velmi pěkná a udržovaná.

Detail Miuform Lovely Annie

Útulné a relaxační posezení pro celou rodinu

Pohovka Miuform Lovely Annie byla jednoduše navržena tak, aby poskytla útulné a relaxační posezení pro celou rodinu. Díky svému rozměru se na pohovce v pohodě usadí celá rodina a užijete si společné chvíle plné pohody a odpočinku.

Praktická použitelnost jako lůžko

Tato stylová pohovka je také velmi praktická, lze totiž rozložit na pohodlné lůžko pro 2 osoby. Pokud tedy právě potřebujete ubytovat návštěvu, nemusíte řešit ubytování na posteli v obývacím pokoji nebo hledat ubytování v hotelu.

Miuform Lovely Annie

Závěr

Pohovka Miuform Lovely Annie je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají stylovou a pohodlnou pohovku, která se hodí do každého interiéru. Nadčasový design, praktická použitelnost a příjemný materiál jsou zárukou nákupu, který neovlivní jenom vaši kvalitu odpočinku, ale také celkový dojem z vašeho interiéru.