Stylová jídelní židle Tanya od HALMARu v šedé barvě s zlatými detaily

Moderní pohodlná jídelní židle ze série Tanya se bude hodit do všech typů interiérů. Sedák a opěrák židle je čalouněný tkaninou v šedé barvě. Nohy jsou vyrobeny z chromované oceli ve zlatém odstínu.

Tanya je dokonalá volba pro každou jídelnu i kuchyň. Tato jídelní židle se stane oku lahodícím prvkem kterékoli místnosti, kde zrovna bude. A co víc, díky svému designu a kvalitě je nejen stylová, ale také velmi pohodlná. Dozvíte se více na odkazu www.nabytekhned.cz.

Další výhody jídelní židle Tanya

  • Moderní design se zlatými detaily
  • Vysoký komfort sedu
  • Chromovaná ocel zajišťuje stabilitu a pevnost
  • Tkanina na sedáku a opěráku má příjemný omak a je snadno udržovatelná

Výhodou jídelních židlí série Tanya od HALMARu je také možnost kombinace s dalšími prvky z téže kolekce, a to včetně stolů. Díky tomu můžete vytvořit dokonalý jídelní kout, který nejenže bude působit stylově, ale taktéž bude poskytovat skvělý prostor pro rodinná setkání a společenské akce s přáteli.

Rozměry a materiál jídelní židle Tanya

Každá jídelní židle Tanya od HALMARu měří 48 cm na šířku, 58 cm na hloubku a 88 cm na výšku. Výška sedu je 49 cm. Celková váha židle je 5,5 kg a nosnost dosahuje až 100 kg. Židle je vyrobena z kvalitních materiálů, jako je tkanina a chromovaná ocel v zlatém odstínu.

S jídelní židlí Tanya od HALMARu získáte nejen pevný a kvalitní kus nábytku, ale také moderní detail do interiéru, který může být velmi inspirativním prvkem k dalšímu designovému uspořádání vaší domácnosti.

Jídelní židle Tanya v šedé barvě s zlatými detaily

Prozkoumejte řadu dalších jídelních židlí v této kolekci a najděte ten nejlepší kus pro váš interiér.