Spinkajte jako na obláčku – měkká matrace ProSpánek Base S v rozměru 180 x 200 cm


Proč si vybrat měkkou matraci?

Měkké matrace jsou oblíbené především u žen a mužů do 70 kg, kteří preferují měkčí matraci a pravidelně cvičí. Proč? Měkká matrace dokáže rozložit vaši váhu rovnoměrně po celé ploše, takže se vám příjemně spí.

Proč si vybrat matraci ProSpánek Base S?

Mekka matrace ProSpánek Base S nabízí pohodlný spánek díky svým vlastnostem. Matrace obsahuje vrstvu pružin, které dodávají pevnost a stabilitu. Potah z dutého vlákna zase prodlužuje životnost matrace a zajišťuje, aby správně dýchala. A co víc? Matrace je vynikající volbou pro ty, kteří tráví v posteli mimořádně dlouhé hodiny.

Neváhejte a objednejte si ji ihned!

Jak správně pečovat o svou matraci?

Veškerý sortiment matrací je určen k užívání ve standardních bytech s přiměřenou teplotou a vlhkostí vzduchu.

Neponechávejte vakuovanou matraci déle než měsíc od zakoupení v komprimovaném stavu. Po uvolnění matrace z přepravního obalu, je nutné nechat komprimovanou matraci po dobu 24 hodin dofouknout.

Matrace je třeba uložit na pevný rošt/lamely/latě/taštičky, které podpoří její ortopedické vlastnosti a zároveň ji umožní samovolnou cirkulaci vzduchu a odvětrání ze spodní strany matrace.

Uložení různých typů a druhů matrací na polohovatelných roštech je doporučeno a omezeno v katalozích výrobku, popřípadě po přímé konzultaci s prodávajícím.

Matraci v žádném případě neohýbejte, nepřehýbejte či jiným způsobem nedeformujte. Matraci chraňte před působením škodlivých výparů, tekutin, vlhkem a přímým a sálavým teplem.

Při jakémkoliv potřísnění tekutinou postižené místo ihned vysušte. Matraci nevystavujte přímému slunečnímu záření, uchráníte