Skladný a prostorný koš na prádlo Wenko Duo s 120 litrovou kapacitou


Jak si užít praní prádla

Na celém světě snad neexistuje člověk, který by si užíval praní prádla. Přestože je to nepříjemná povinnost, nemůžeme se jí vyhnout. Proto přišla značka Wenko, která se rozhodla udělat z tak nudné činnosti zábavu.

Skladný a prostorný koš na prádlo Wenko Duo s kapacitou 120 litrů je dokonalou volbou pro každou domácnost. Stojí na čtyřech kolečkách, které umožňují snadné přemístění koše ze sušičky do prádelny a zpět.

Co je na koši však opravdu úžasné, je jeho design. No řekněte, s takovým povedeným košem na světlé a tmavé prádlo to jde samo! Koš má dva oddíly na třídění prádla – jeden na světlé a druhý na tmavé prádlo – a dva samostatné víka, které se dají otevřít a zavřít samostatně.

Koš na prádlo Wenko Duo je také velmi přehledný a snadno se s ním manipuluje díky praktickým madlům, které jsou umístěny na dvou stranách koše. Navíc je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují vysokou odolnost a trvanlivost.

Zajistěte si skvělý koš na prádlo Wenko Duo

Pokud si také chcete užít praní prádla a mít v domácnosti skladný a prostorný koš na prádlo s kapacitou 120 litrů, klikněte na tento odkaz: https://www.atcomplet.cz/produkt/sedy-dvojity-kos-na-pradlo-wenko-duo-120-l a pořiďte si koš na prádlo Wenko Duo ještě dnes!

Koš na prádlo Wenko Duo

Nezapomeňte, že si užití praní prádla můžete zpříjemnit. S košem na prádlo Wenko Duo budete mít vše přehledně uložené a snadno přemístitelné. Už se nemusíte bát praní prádla!