Sada růžových prošívaných jídelních židlí MIADOMODO – elegantní a pohodlný kousek do vaší jídelny!

Nábytek ve skandinávském stylu je již delší dobu trendem v domácnostech i komerčních prostorách. Naše vintage jídelní židle upoutá pozornost a vnese do vašeho domova jednoduchou eleganci. Stabilní opěradlo a tvarovaný sedák s čalouněním zajišťují pohodlí při sezení. Její spolehlivost je založena na robustních nohách z bukového dřeva. Tyto čalouněné židle jsou k dispozici v široké škále stylových barevných variant. Naše akcentové židle se díky návodu snadno sestavují a lze je použít pro obytné i komerční účely (jídelny, kuchyně, obývací pokoje restaurace, kavárny a hotely atd.). Ergonomický zakřivený design a polstrovaný sedák a nízká hmotnost těchto retro židlí zajišťují pohodlí při sezení a snadné používání.

Upozornění na odstín barvy

Upozorňujeme, že reálná barva se může od fotografie lišit v závislosti na zobrazovací technice.

Technické údaje

Celková výška: cca 84 cm

Výška sedadla: cca 44 cm

Celková šířka: cca 54 cm

Celkový hloubka: 59,5 cm

Výška opěradla: cca 43 cm

Tloušťka sedáku: cca 5 cm

Celková hmotnost jedné židle: cca 5,3 kg

Nakupte nyní sada čtyř prošívaných jídelních židlí MIADOMODO z naší obchodní nabídky na www.kupsinabytek.cz!

Růžové prošívané jídelní židle MIADOMODO

Tyto růžové prošívané jídelní židle jsou nejen pohodlné, ale také stylové a vkusné. Pokud zvažujete nákup nových jídelních židlí, rozhodně byste měli tyto židle zvážit. Jsou vhodné do všech typů interiéru, od moderních až po tradiční, a budou plnit svou funkci spolehlivě a dlouho.

Tak neváhejte a objednejte si je nyní a získejte kousek nábytku, které vám bude sloužit spolehlivě a poskytne vám pohodlí a styl.