Ručně vyrobená šatní skříň Dala I v délce 120 cm od umělců-řemeslníků!


Ručně vyrobená šatní skříň Dala I

Nejoblíbenější kus

Šatní skříň Dala I je nejoblíbenějším kusem v sortimentu výrobce BestNabytek.cz. Je ručně vyráběna umělci-řemeslníky, kteří se snaží splnit co nejvíce individuálních požadavků zákazníků.

Ideální řešení

Šatní skříň Dala I 120 cm artisan nabízí ideální řešení pro vnitřní uspořádání ve Vaší ložnici. Je prakticky řešena a nabízí dostatek úložného prostoru pro Vaše oblečení.

Výrobce BestNabytek.cz

BestNabytek.cz je český výrobce nábytku s více než patnáctiletou zkušeností. Specializuje se na výrobu kvalitního a designového nábytku především do ložnic.

Kvalita a design

Všechny produkty BestNabytek.cz jsou vyráběny z kvalitních materiálů s důrazem na detail a design. Jejich nábytek vyniká nejen vkusným designem, ale i dlouhou životností a odolností vůči opotřebení.

Parametry šatní skříně Dala I

Parametry šatní skříně Dala I jsou 120x200x62 cm. Je vyrobena z korpusu o tloušťce 16 mm silné laminované desky a má posuvný systém BIMAK.

Nabídka na BestNabytek.cz

Tuto krásnou a praktickou šatní skříň Dala I 120 cm artisan vám nabízí BestNabytek.cz. V demontáži a s černým madlem na otevírání si můžete objednat online na adrese www.bestnabytek.cz.