Oživte svůj interiér s kovovou dekorací Hanah Home Note v černé barvě o velikosti 40 cm

Vytvořte si doma takové prostředí, v němž se budete cítit dobře, a to pomocí hudebních dekorací. Rozprostřete je po své domácnosti nebo kanceláři, do kuchyně, k pracovnímu stolu, zkrátka kdekoliv, kde vás potěší pohled na hudební náměty. Kovová dekorace Note je skvělým tipem na dárek pro každého muzikanta, ať už je to zpěvák nebo hráč na hudební nástroje, profesionální nebo amatérský hudebník.

Materiál

  • Kov o tloušťce 1,5 mm
  • Podstavec: dřevo o tloušťce 4 cm

Rozměry

  • Výška: 40 cm
  • Šířka: 20 cm
  • Hloubka: 4 cm

Kovová dekorace Note se skvěle hodí k modernímu interiéru, kde vynikne její minimalistický design. Na místech, kde nechcete mít nic, nebo chcete doplnit prostor, lze tuto dekoraci umístit na stěnu. Ať už se jedná o obývací pokoj, ložnici, kancelář, nebo kuchyni, dekorace Note dodá prostoru na výraznosti.

Díky svému zpracování z kvalitního kovu je dekorace Note trvanlivá a odolná. Její tloušťka 1,5 mm ji činí odolnou i proti nejrůznějším poškozením, jako jsou oděrky, škrábance, či praskliny. V kombinaci s dřevěným podstavcem je kovová dekorace připravena na jakýkoliv povrch a má pevný základ pro její oporu.

Kovová dekorace Note je vyráběna v České republice, díky čemuž získává na vysoké kvalitě a preciznosti zpracování. Kov byl vybrán tak, aby dekorace byla co nejodolnější, přestože se jedná o tenký materiál.

Kovová dekorace Note je vybavena háčkem na zadní straně, díky kterému ji snadno zavěsíte na stěnu nebo na nějaký jiný povrch.

Pokud si přejete oživit svůj interiér a přidat do něj moderní kovovou dekoraci, která může být dokonce i skvělým dárkem pro vaše blízkého hudebníka, neváhejte a pořiďte si kovovou dekoraci Hanah Home Note.