Oslnivá barevná sada světelných drátů VOLTRONIC s 200 LED


Ideální dekorace pro Vánoce

Světelné řetězy s LED diodami jsou ideální pro použití v období Vánoc jako dekorace v zahradě, osvětlení pro vánoční stromeček, nebo jako osvětlení balkónů. Barevné LED diody jsou umístěny na tenkém stříbrném drátku, takže osvětlení působí velice jemně.

Vysoce kvalitní výrobek VOLTRONIC nabízí oslnivou barevnou sadu s 200 LED diodami, která přiláká pozornost každého kolemjdoucího. Navíc, sada světelných drátů je vyrobena z kvalitních materiálů, takže se nebudete muset bát, že vám rychle přestane fungovat.

Technické údaje

Každý z řetězů v naší sadě obsahuje 200 LED diod v barvách modré, červené, zelené a oranžové. Délka napájecího kabelu je 5 metrů a rozměry výrobku jsou 2 x 20 metrů. Řetězy tak dokážou ochotně obkroužit celý stromek nebo balkón a vytvořit tak krásnou atmosféru.

Dále se součástí sady stává i časovač, který ovládá automatické zapnutí a vypnutí osvětlení. Osvětlení se automaticky zapíná na 6 hodin a poté je vypnuto na 18 hodin. V tomto režimu se může osvětlení opakovat až do odpojení od zdroje.

Vhodné i pro venkovní použití

Sada světelných drátů VOLTRONIC obsahuje ochranu IP 44, takže je vhodná i pro venkovní použití. Můžete si ji tedy bez obav umístit na balkón nebo zahradu.

Obsah balení

Vše, co potřebujete pro osvětlení vašeho domu, bytu, stromu či balkónu je v tomto balení. Součástí balení jsou 2 x osvětlení s časovačem, které vám zajistí oslnivou atmosféru a Vánoce, které nezapomenete.

Pro zakoupení sady světelných drátů VOLTRONIC navštivte odkaz https://www.kupsinabytek.cz/produkt/voltronic-sada-2-kusu-svetelnych-dratu-200-led-barevna a užijte si nádherné osvětlení všude kolem sebe.