Nová červená sametová jídelní židle MICADONI ARI – luxusní doplněk do moderního interiéru

Půvabná jídelní židle Ari od značky MICADONI, kombinuje jemné linie s nádechem elegance. Má příjemné sametové čalounění a zlatě lakovanou podnož, díky které se hodí do každého moderně zařízeného bytu. Sezení však perfektně zapadne i do kaváren, restaurací nebo k pracovnímu stolu. Kolekce Ari je dostupná v široké škále barev, a vy si tak můžete vybrat tu pravou!

Tip k čištění: Aby byla vaše židle v perfektním stavu, bude potřeba pravidelně odstraňovat prach a nečistoty jemným vysáváním. Nezapomeňte použít měkký konec. Otřete jej čistým suchým hadříkem a dávejte pozor, abyste nepoškodili nebo neroztrhli povlak. U tekutých skvrn, pevných / suchých nebo mastných skvrn je třeba je rychle odstranit jemným třením povrchu bílým hadříkem navlhčeným horkou vodou nebo mýdlem smíchaným s vodou. Nikdy k sušení nepoužívejte přímý zdroj tepla, jako je vysoušeč vlasů, ani jej nedávejte do blízkosti radiátoru, protože by mohlo dojít k poškození textilie povlaku. Nepoužívejte žádné abrazivní prostředky (bělidla, čpavek atd.), které by mohly poškodit váš nábytek.

Jemný samet a zlaté akcenty

Červená sametová židle Ari je skvělým příkladem, jak se dají spojit moderní trendy s elegantním designem a luxusními prvky. Jedním z nejzajímavějších prvků této jídelní židle je určitě sametové potahování. Samet je v poslední době velmi populární materiál pro nábytek i dekorace, díky svému jemnému vzhledu a hladkému povrchu.

Nová červená sametová jídelní židle MICADONI ARI navíc disponuje pozoruhodnou zlatou lakovanou podnoží, která zvýrazňuje její eleganci a luxusní vzhled. Tento designový prvek působí velmi stylově a dodává židli zajímavý akcent.

Flexibilita použití

Židle Ari nevyniká pouze vysokou kvalitou a luxusním vzhledem, ale rovněž svou flexibilitou použití. Tato jídelní židle vyniká svou mnohostranností a hodí se do různých místností s různým účelem.

Červená sametová židle od MICADONI může být skvělým doplňkem k vaší jídelně, kde bude působit velmi elegatně a dodá ji skvělý nádech luxusu. Díky svému trendy vzhledu se ale hodí i do kaváren, restaurací nebo do kanceláře jako pracovní židle. S touto židlí se také nemusíte bát experimentovat s kombinací různých barev a stylových prvků, díky čemuž dokážete vytvořit skutečně nezaměnitelný interiér.

Tipy pro výběr jídelní židle s ohledem na interiér

Výběr správné jídelní židle do vaší domácnosti může být obtížný, ale ne nemožný. Pokud máte rádi moderní trendové kousky, zvolte nějakou zajímavou variantu, která bude nejen působit perfektně ve vaší jídelně, ale doplní styl celého interié