Moderní rohová sedací souprava SADO v levém provedení s barevným odstínem Sola 04

Nabízíme Vám moderní rohovou sedací soupravu SADO v levém provedení, která skvěle zapadne do Vašeho moderního bytu. Souprava je dostupná v barevném odstínu Sola 04, který dodá Vašemu interiéru jasnou a čistou atmosféru.

Rozměry a provedení

Rohová sedací souprava SADO se vyznačuje velkými a pohodlnými sedacími plochami, které nabídnou dostatek místa pro celou Vaši rodinu a hosty. Souprava má rozměry 272 x 95 x 192 cm a je dostupná v levém i pravém provedení. Tak si můžete vybrat to, které bude nejvíce vyhovovat Vašemu bytu.

Navíc je tato moderní sedací souprava vyrobena z kvalitních materiálů, díky čemuž je velmi odolná a zároveň příjemná na dotyk. Materiál je snadno čistitelný, takže se nemusíte bát o to, že by Vaše souprava nevypadala dobře i po nějaké době používání.

Pohodlí a design

Rohová sedací souprava SADO má nejen praktické rozměry a kvalitní materiál, ale také moderní a stylový design. Díky tomu se stane centrem Vašeho obývacího pokoje, který budou Vaši přátelé a rodina obdivovat. Souprava má velké polštáře na zádech, které zaručují pohodlí a ergonomickou podporu.

Navíc můžete tuto rohovou sedací soupravu SADO kombinovat s různými doplňky, například s konferenčním stolem, který umístíte doprostřed soupravy. To vytvoří dokonalou relaxační zónu pro celou rodinu a bude to dokonalý prostor pro večerní pohledání oblíbeného seriálu nebo pro pořádání rodinných her.

Moderní rohová sedací souprava SADO v levém provedení s barevným odstínem Sola 04

Zakoupit na našem eshopu

Pokud Vás zaujala rohová sedací souprava SADO v levém provedení s barevným odstínem Sola 04, můžete ji zakoupit na našem eshopu na adrese www.naradi-cz.cz. Produkt je k dispozici ihned a kromě toho nabízíme také dopravu zdarma po celé České republice. Tak si můžete být jisti, že Vaše nová rohová sedací souprava dorazí rychle a bez problémů přímo k Vám domů.

Tak neváhejte a vyberte si moderní rohovou sedací soupravu SADO, která skvěle zapadne do Vašeho bytu a zároveň nabízí pohodlí, kvalitu a stylový design.