Moderní designérský stolek Scandi – hnědá barva a rozměr 80 cm


Moderní designérský stolek Scandi

Obyčejný stůl už nefrčí, aby zaujal návštěvníky vašich prostor. Musíte sáhnout po nábytku, který skvěle doladí moderní interiéry a bude perfektně fungovat s jednoduchou pohovkou. V oblasti designu nábytku takové kousky nelze opomíjet a mezi ně patří i moderní konferenční stolek Scandi s rozměrem 80 cm.

Scandi hnědý konferenční stolek Stephan

Design konferenčního stolku

Designový konferenční stolek Stephan zaujme svým jedinečným tvarem kovové podnože. Stylové geometrické tvary doplňuje kulatá melaminová deska a vytváří tak atraktivní kontrast, díky čemuž se Stephan stane osobitou dominantou vašeho obývacího pokoje či kanceláře.

Praktický kousek

Praktickým elementem je prostorná police, kam jednoduše umístíte vaše časopisy, oblíbené knihy či další inventář. Stolek je navíc konstruován tak, aby se do něj dobře a snadno vešel notebook, a to i s připojenou periférií.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Koupě stolku

Stolek je k službám přesně tady a teď. Naše nabídka zahrnuje moderní designérský stolek Scandi – hnědá barva a rozměr 80 cm, který je ideální pro začátek. Chcete-li si stůl zakoupit, nahlédněte na mall, kde si můžete prověřit jeho cenovou dostupnost a další údaje.