LOLLAND kombinovaná skříň, jasan/limetka, 5 let záruka – praktický a moderní úložný prostor pro váš domov


LOLLAND kombinovaná skříň, jasan/limetka, 5 let záruka

Praktický a moderní úložný prostor pro váš domov. Systém se skládá z 16 prvků v barevném provedení jasan combria v kombinaci s fialovou nebo limetkou. Tento široký výběr vám zaručí si sestavit nábytek podle svých představ.

Barevné provedení

Celá řada se vyznačuje zaoblenými tvary. Barevné provedení: jasan combria v kombinaci s fialovou. Dekorace je vytvořena z ABS pásky z PVC výrazné barvy. Nábytek je vyrobený z kvalitní laminátové desky o síle 16 – 18 mm. Zásuvky mají kovový mechanismus výsuvu. Plastové úchyty jsou velmi praktické a snadno se uchopují.

Rozměry a dodání

Rozměry (šxhlxv): 80 x 52 x 188 cm. Skříň obsahuje polici a šatní tyč. Dodání v demontu. Navštivte naši stránku a objednejte si ji ihned. Kombinovaná skříň LOLLAND skladem za dnes objednanou skříň dostanete slevu 10%. Objednat zde

Záruka

Tento kus nábytku nabízíme s jedinečnou 5 letou zárukou. Jsme si jisti, že tato kombinovaná skříň LOLLAND vám poskytne dostatek úložného prostoru a bude sloužit po několik let. Využijte této příležitosti a získejte kvalitní nábytek, na kterém si po delší dobu pochutnáte.

Kombinovaná skříň v jasanovém provedení s limetkovými detaily

Naše firma garantuje vysokou kvalitu svého produktu. Společně s našimi dodavateli se snažíme plnit vaše přání a doplnit váš byt o praktické a stylové vybavení. Kombinovaná skříň LOLLAND je nejlepší volbou pro ty, kteří hledají kvalitní nábytek, který vydrží. Neotálejte a objednejte si ji ještě dnes, díky slevě 10% na vás čeká fantastická příležitost. Začněte si užívat prostorného úložného prostoru.