Královna interiéru – velkoformátová tapeta Bimago Origami Wall

Jak jednoduše proměnit celý pokoj? A jak mu vdechnout opravdu originální podobu? Vsaďte na velkoformátové tapety! S nimi dosáhnete změny snadno a rychle!

Je snadné se ztratit v nekonečném výběru tapet na trhu. Od vodotiskových tapet, přes tapety s květinovými vzory, až po tapety ze zvířecí říše. Ale co když chcete něco opravdu nevšedního? Něco, co jste dosud neviděli? Bimago Origami Wall je tu právě pro vás!

Proč zrovna ty od Bimago?

● Rychlá a snadná instalace

Nikdo nechce ztrácet hodiny svého drahocenného času s instalací tapet. S tapetami od Bimago instalaci můžete dokončit v několika málo krocích. Tapety jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, což zajišťuje rychlé a snadné nalepení.

● Tapeta je voděodolná a oděruodolná

Tapety Bimago jsou vyrobeny z odolného materiálu, zajišťujícího, že tapeta vydrží několik let i v pokoji s nejvyšším provozem. Pokud máte domácí mazlíčky nebo malé děti, nemusíte se bát, že by se tapeta poškodila třeba od vody či jiné tekutiny.

● Použité tiskové barvy jsou ekologické a zdraví nezávadné, nemusíte se tedy bát dát tapetu třeba do dětského pokoje

U Bimago dbají na to, aby byly všechny tapety bezpečné pro vás a vaše blízké, už v průběhu samotné výroby. Tiskové barvy použité na tapetách jsou zdravotně nezávadné a mají vysokou stupeň stability. Proto můžete klidně dát tapetu do dětského pokoje, aniž byste se museli bát o zdraví vašich dětí.

● Tisk si udržuje stálobarevnost

Barvy vždy zůstanou syté a nevyblednou ani po několikátém roce exposice slunečnímu záření. Znamená to, že tapetu si budete dlouhou dobu užívat v její původní kráse.

Takže v čem spočívá vaše šance? Pojďte na to! S Bimago Origami Wall získáte kousek opravdu originálního designu, který vás odliší od spousty ostatních. Nádherný geometrický vzor, založený na japonské technice origami, bude krásně vypadat v každém interiéru. Tapeta působí elegantně a současně je velmi moderní.

Než se rozhodnete na koupit, zvažte, zda vám bude nejvíce vyhovovat celopokojová tapeta, nebo jednoduše stěna v obývacím pokoji. V případě potřeby můžete požádat o radu našeho zákaznického servisu.

A nezapomeňte si k této tapetě pořídit odpovídající náčiní, ať máte vše pohromadě a mezi vámi a novým bydlením není jediná překážka! Bimago Origami Wall najdete na naradi-cz.cz

Bimago Origami Wall

Závěrem

Bimago Origami Wall je velkým krokem v oblasti interiérového designu. A to nejen kvůli svému nevšednímu a krásnému geometrickému vzoru. Jeho vlastnosti jsou neuvěřitelné, jako je např. voděodolnost a ochrana povrchu před oděrem. Jednoduše všechny tyto vlastnosti jsou to nejlepší, co již nyní můžete v oblasti interiérového designu najít.