Komoda SENEX752 v moderní šedé borovici

Komoda SENEX752 ozdobí interiér vaší ložnice, obývacího nebo dětského pokoje. Její moderní vzhled v kombinaci s elegantním provedením v barvě šedé borovice zaujme každého milovníka designových kousků.

Designový kousek pro váš domov

Komoda SENEX752 patří do kolekce nábytku SENEX, která se vyznačuje kvalitním zpracováním, moderním designem a praktickým řešením. Tento kousek nábytku rozhodně nezůstane přehlédnut a svou šířkou 80 cm, výškou 85 cm a hloubkou 40 cm se hodí do menších i větších prostor.

Tuto nádhernou komodu můžete využít jako úložné prostory pro vaše osobní věci, nebo jako dekorační prvek pro zpestření interiéru. Díky čtyřem zásuvkám, které jsou vybaveny kovovými madly, nabízí SENEX752 dostatek prostoru pro uložení oblečení, ložního prádla nebo jiných důležitých věcí.

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost

Komoda SENEX752 je vyrobena z kvalitního materiálu – masivní borovice, která je považována za odolnou, pevnou a trvanlivou dřevinu. Díky tomu budete mít zajištěno, že vás komoda bude bezproblemově sloužit mnoho let.

Komoda SENEX752 se vyrábí v České republice podle nejvyšších standardů kvality a zpracování. Vyrobená je opatrně a pečlivě, což zaručuje nejen dlouhou životnost, ale i krásu tohoto nábytku.

Zarezervujte si svůj kousek nyní

Pokud jste si zamilovali tuto krásnou komodu, můžete si ji objednat na našem e-shopu www.naradi-cz.cz. Objednávku vyřídíme ihned po přijetí a komodu vám doručíme přímo k vám domů. Komoda SENEX752 bude skvělým doplňkem vašeho interiéru a věříme, že s ní budete spokojeni.

Komoda SENEX752 v moderní šedé borovici
Komoda SENEX752 s praktickými zásuvkami