Jídelní stůl CASA MIA na míru: perfektní rozměry a barvy pro váš domov

Když si chcete pořídit do domu jídelní stůl, nechcete mít jen nějaký kousek, ale stůl, který bude dokonale vyhovovat vašim potřebám a stylu Vašeho bydlení. A právě takový jídelní stůl nabízíme s názvem CASA MIA! Dokonalý útulný kousek, který bude perfektně zapadat do Vašeho domova a naprosto splní všechny Vaše představy.

Jaký je stůl CASA MIA?

Jednoduchý stůl CASA MIA se skládá z laminové desky a nohou vyrobených z masivu. Tento stůl je vhodný i do zátěžového provozu a to díky pevné konstrukci. Rozhodně nebudete mít problém s křehkostí tohoto stolu. U stolu CASA MIA si můžete samozřejmě vybrat i rozměry podle vlastních požadavků a potřeb. Rozměry stolu se pohybují od 80 až 180 cm podle vašeho výběru.

Každý z nás má své vlastní představy o tom, jak by jeho stůl měl vypadat a jak by měl být barevně sladěn s ostatním nábytkem v domě. Proto nabízíme skvělou možnost výběru i barvy desky stolu. K dispozici jsou různé barvy a atraktivní moření dřeva. Díky tomu si dokonale zvolíte, jaký stůl do Vašeho domova nejlépe zapadne.

Nabízíme Vám také možnost rozkladu stolu, který bude dokonale vyhovovat při větších rodinných nebo společenských akcích, kdy budete mít více návštěv. Praktický rozklad umožňuje zapojit další část nebo části stolu. Takže pokud se rozhodnete pro návštěvu, nemusíte kupovat další stůl, stačí pouze rozložit tento a mít tak výhodu.“

Proč si vybrat stůl CASA MIA?

Kromě možností volby v rozměru, barvy a rozkladu je stůl CASA MIA navíc vyroben výhradně v Čechách. To znamená, že když si koupíte tento stůl, bude to stůl z české výroby a na výrobě se podílejí jen kvalitní materiály, takže můžete být jisti, že dostanete produkt dobre kvality.

Nepřemýšlejte příliš dlouho a pořiďte si do Vašeho domova ten pravý jídelní stůl s názvem CASA MIA. Navštivte náš webový obchod a vyberte si z našeho širokého výběru.

jidelni stul

Užijte si své chvíle s rodinou a přáteli u nového, dokonale sladěného jídelního stolu!