IDZ Šatní skříň Vista (150 cm) v bílé barvě dřeva – dokonalé řešení pro vaši ložnici

S potřebou ukládat stále větší množství oblečení, bot a dalších věcí, se může snadno stát, že naše skříně nestačí. Proto je řešením investovat do kvalitního nábytku, který bude nejen stylový, ale hlavně praktický. Jednou z možností je IDZ Šatní skříň Vista.

Moderní posuvná skříň pro váš interiér

Šatní skříň Vista disponuje systémem posuvných dveří, což usnadňuje nejenom používání, ale také výrazně ušetří místo v místnosti. Díky této skříni si tedy můžete užít více pohodlí v zajištění úložného prostoru do vaší ložnice. Univerzální bílá barva dřeva dává volnost ve sladění skříně s dalším vybavením a dekoracemi v místnosti. Navíc, skříň je rozdělená na dvě části, což umožňuje větší organizování uložených věcí, jako jsou například oblečení nebo boty.

Kvalita IDZ Šatní skříně Vista

Šatní skříň Vista je vyrobena z vysoce kvalitní laminované desky o tloušťce 16 mm, jejíž hrany jsou zakončené kvalitní dýhou ABS, což zvyšuje odolnost a trvanlivost nábytku. Laminovaná deska zároveň dokáže vydržet náročnější používání, více odolá poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě. Skříň disponuje také zrcadlem, které je umístěné na přední straně dveří, a hliníkovými rukojetmi.

Kovové pojezdy a ložiskové válečky díky svému designu snižují tření a zvyšují životnost posuvných dveří. Výsledkem je tedy snadnější ovládání a pohyb dveří bez namáhání.

Dodání a montáž

Šatní skříň Vista je zcela nová a přichází v původním obalu. Nábytek je dodáván v baleních pro vlastní montáž. K dispozici je jasný montážní návod a všechny potřebné prvky, takže montáž by měla být snadná a rychlá.

Při výběru skříně Vista si můžete být jisti, že získáte kvalitní a praktický nábytek do vaší ložnice, který vám poskytne dostatek úložného prostoru a navíc bude skvěle vypadat. Pokud tedy hledáte moderní skříň, která změní vaši ložnici v pohodlnější prostor, IDZ Šatní skříň Vista může být tou správnou volbou pro vás.

Pro objednání skříně Vista navštivte tuto stránku.

IDZ Šatní skříň Vista

Upozornění: Tento produkt se vám nepodařilo najít v kamenných prodejnách. Pokud hledáte kvalitní a moderní řešení pro svou ložnici, objednejte si IDZ Šatní skříň Vista právě teď na této stránce.