Bílý ořech v knihovně TUTKU: Kde najdete inspiraci a učení


Knihovna TUTKU

Knihovna TUTKU

Knihovna TUTKU má regály střídavě prázdné a s dvířky ve dvou dekorech. Jak to, že knihovna vypadá tak trochu neúplně?

Je to způsobeno konceptem samotné knihovny, je to místo, kde se nejedná pouze o výpůjčku knih, ale spíše o prostředí, které se mění podle aktuálních témat, vzpomínek a nápadů.

O knize Bílý ořech

Bílý ořech je kniha, kterou byste v knihovně TUTKU mohli najít. Jedná se o paměti kuchařky a zahradníka Susan Herrmann Loomis. Kniha se skládá z úvodu a několika kapitol, které jsou věnovány každému ročnímu období. V knize najdete nejen recepty, ale také krásné ilustrace a výpovědi autorky o tom, které ingredience pro ni mají osobní význam.

Bílý ořech

Bílý ořech patří k nejvíce oblíbeným knihám v knihovně TUTKU, nejen kvůli receptům, ale také kvůli inspirativní podobě knihy.

Nakupování v knihovně TUTKU

Pokud byste si chtěli knihu Bílý ořech pořídit, můžete ji zakoupit přímo v knihovně TUTKU, nebo si ji objednat na eshopu Codiny. Kromě knih zde najdete také různé druhy květináčů, dekoračních doplňků a dekorační papíry.

Nakupování v knihovně TUTKU je aktivita, kterou si zákazníci velmi oblíbili. Nakupujete zde vždy v místě, které vám připomíná domov a navíc zde najdete mnoho krásných věcí, které se jinde nedají sehnat.